Atlikejai / Piano Link / Biografija

To Lietuvoje dar nebuvo! Dvi žavios merginos, fortepijoną valdančios taip įspūdingai, kad jų tiesiog neįmanoma pamiršti… Tai naujas fenomenas Lietuvoje – fortepijoninis pop-klasikos duetas „Piano Link“.
Jekaterina Bieliauskienė – pirmieji koncertai prasidėjo jau ankstyvoje vaikystėje, o muzikinės karjeros pradžia laikomos studijos LMTA (Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje) bei Čekijos Brno muzikos akademijoje. Fortepijoninis duetas jau tada užėmė ypatingą vietą Jekaterinos repertuare ir širdyje. Merginos karjerą lydi ne tik sėkmingi koncertiniai pasirodymai, bet ir laimėjimai konkursuose Lietuvoje, Lenkijoje, Italijoje, Austrijoje.
Julija Morozova – fortepijonu skambino nuo mažens ir dar būdama vaikas tiksliai žinojo, kad savo ateitį sies su atlikėjos karjera. Trokšdama nuolat būti scenoje, Julija aktyviai koncertuodavo ir sėkmingai dalyvaudavo konkursuose, yra daugelio jų – Prancūzijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Italijoje, Austrijoje – laureatė. Dar besimokydama pirmame Lietuvos muzikos ir teatro akademijos kurse susipažino su fortepijoniniu ansambliu ir iškart pamilo šį žanrą. Nors studijos garsiojoje Rusijos Gnesinų akademijoje privertė padaryti pertrauką, grįžusi į Lietuvą su didžiausiu muzikinės patirties bagažu prie fortepijoninio dueto atlikėja sugrįžo būdama kur kas brandesnė muzikantė.
Fortepijoninio dueto „Piano Link“ repertuaras labai platus ir apima įvairius stilius – baroko, klasicizmo, romantizmo, impresionizmo, Lietuvos ir užsienio šalių šiuolaikinę muziką. Geriausi klasikos kūriniai dueto pasirodymuose įgauna visiškai kitokį atspalvį.

Dėl koncertų prašome kreiptis:

Edita 861455053

info@zuzi.lt