Naujienos / “2 Donatai” pristato naują dainą “Man nereikia debesų”

“2 Donatai” pristato naują dainą “Man nereikia debesų”

 

Po vasarą pristatyto ir jau hitu tapusio kūrinio “2ŠE”, atlikėjai Donatas Čižauskas ir Karolis Akulavičius atstovaudami grupę “2 Donatai“ pristato naujausią savo kūrinį “Man nereikia debesų”. Grupės nariai išduoda ne tik kūrinio atsiradimo istoriją ir jos esmę, bet taip pat užsiimena apie netolimus muzikinius planus.

Tiesa, ką tik pristatytas kūrinys yra jau penktasis D. Čižausko autorinis kūrinys, kuris skamba grupės repertuare. Atlikėjas yra ne kartą sakęs, jog džiaugiasi galintis prisidėti prie muzikinio repertuaro, o visi parašyti kūriniai, kaip ir daugelio, yra patirtų emocijų, išgyvenimų ar minčių atspindys.

„Šį kartą daina ne apie meilę, o apie tai, kaip dažnas žmogus jaučiasi tarp kitų.. (šypsosi atlikėjas). Jei kalbant apie mus, beveik 3 metus aktyviai užsiimame grupės veikla ir dažnai būname apibūdinami kaip nuoširdūs žemaičiai. Iš pradžių buvo kiek sunkoka suprasti tai, nes naiviai buvome susidarę įspūdį apskritai apie muzikinį pasaulį. Tačiau dabar tikrai vertiname nuoširdumą, kaip unikalumą. Iš tiesų, užkulisiuose apstu personažų su kaukėmis, kurie dėl vietos po saule, o gal tiksliau dėl vietos po lempa scenoje, yra pasiruošę bet kam… Ir kai neišvengiamai susiduri su tokio tipo žmonėmis, tai labai vargina. Todėl džiaugiuosi, kad su Karoliu esame vieningos nuomonės ir sutarėme, kad į sceną atėjome tik dėl noro dainuoti, todėl čia būsim tol, kol mūsų klausys nieko neverčiami, nemanipuliuojami klausytojai…”, – atvirauja D. Čižauskas.

Scenos kolegai pritaria ir Karolis Akulavičius, kuris džiaugdamasis naujuoju kūriniu užsimena ir apie būsimas grupės naujienas.

„Ši Donato daina yra mums tarsi mažas simbolis naujojo muzikinio albumo link… Šiuo metu ypatingai daug dirbame studijoje, kad jau po naujųjų metų galėtumėme pasidžiaugti nauju grupės albumu. Man tai ypatingai svarbu! Nebereikės dėti parašo ant kompakto, kurio viršelyje nėra net mano veido… (juokiasi). Nekantrauju ir dėl to, kad dabar įrašinėjame mano autorinį kūrinį, kuris neabejotinai papildys mūsų repertuarą kitomis spalvomis. O kur dar koncertinis turas… Žodžiu, artėjant metų pabaigai išsikėlėme sau nemažai tikslų ir siekių, kuriuos žingsnis po žingsnio pradėjome įgyvendinti jau dabar…“, – sako K. Akulavičius.

Nuotraukos autorius – Dainius Teišerskis

“2 Donatai” – “Man nereikia debesų” :