Naujienos / Čikagoje pirmąjį albumą išleidęs lietuvis Povilas Grinkevičius talentus medžios Lietuvoje

Čikagoje pirmąjį albumą išleidęs lietuvis Povilas Grinkevičius talentus medžios Lietuvoje

Mitingas Kaune

P.grim – Povilas Grinkevičius, gimęs Kaune, nuo 8 metų su mama persikėlęs į Čikagą, dievinantis Hip Hop muziką ir pirmąjį savo albumą norintis pristatyti būtent Lietuvai.

Jungtinėse Amerikos Valstijose užaugęs vaikinas dėl kraustymosi pakeitė ne vieną mokyklą, o laisvu nuo pamokų metu dirbo senelių namuose, kur teko ir plauti indus, ir seneliams maistą išdalinti. Nuo pat mažens namuose skambėjusios “Queen”, M. Jackson, “The Beatles” dainos prisidėjo prie Povilo muzikinio skonio lavinimo bei domėjimosi muzika, jos žanrais. Hip Hop muzika atlikėjas pradėjo domėtis dar ankstyvoje paauglystėje, o autoritetais buvo laikomi tokie atlikėjai kaip Twista, Tupac ir t.t.

Pirmasis apsilankymas tėvynėje – lygiai po 10 metų pertraukos

Pirmosios eilės Povilui gimė būnant 18 metų, būtent tada po 10 metų pertraukos vaikinas grįžo į Lietuvą. Čia, Kaune, gyveno tėvas, su kuriuo vienu metu ryšys buvo visiškai nutrūkęs. Būdamas 23 metų pradėjo muzikinę veiklą grupėje “All Player”. Pirmieji koncertai dar vyko rūsiuose, tačiau netrukus grupė prasiskynė kelią muzikos pasaulyje. Teko apšildyti tokių Čikagos legendų kaip “Crucial Conflict”, “Shawnna”, „Twista“ koncertus. Iki 2011 m. grupė surengė daug sėkmingų koncertų, tačiau šiuo metu grupės veikla yra sustojusi. Grupės nariai pradėjo skirstytis, kai kurie iš jų pradėjo solinę karjerą, šiuo keliu nusprendė eiti ir Povilas. Susipažinęs su naujais žmonėmis, atlikėjas pradėjo dirbti ties savo albumo kūryba. Šiais metais vaikinas kartu su „Chance Productions“ savo pirmąjį albumą P.Grim „Chef Povilas“ išleido į dienos šviesą. Deja, bet  Povilo gyvenimo istorija apipinta ne tik linksmais dalykais – vaikinas patyrė daugybę skaudžių netekčių. Pradedant geriausiais draugais, ir baigiant seneliu, tėčiu… Būtent tai ir atsispindi jo kūryboje – tikėti savimi, mylėti tuos, kurie šalia ir niekada nepasiduoti. Kaip pats Povilas sako, Lietuva jam visada bus namai, todėl albume yra ne viena daina, kurioje įdėtos lietuviško teksto eilutės, o viename kūrinyje minimas Marčiulionis, Sabonis, ir kitos svajonių komandos legendos. Kitoje eilutėje vaikinas mini, kad turi tokį sapną, kaip Martynas Liuteris Kingas: mes visi galim patirti rojų žemėje, jei tik teisingai elgsimės vieni su kitais. Vaikinas ne tik kupinas naujų idėjų ir entuziazmo, bet ir kalba keliomis kalbomis, o jo kūrinyje “Realm Travel” atsispindi anglų, lietuvių, ispanų, ir portugalų kalbų miksas.

albumo nugarele

Gyvenime dvi meilės – muzika ir maistas

Vaikinas išskirtinis ir tuo, kad užsiima ne tik muzika, tačiau jaučia ir nenumaldomą aistrą virtuvei – būtent šie du dalykai yra jo gyvenimo “varikliukas”. Prieš 5 metus, paskatintas artimųjų Povilas baigė vieną prestižiškiausių pasaulyje kulinarijos mokyklų “Le Cordon Bleu”, o šiuo metu sėkmingai darbuojasi viename Čikagos restoranų. Dėl šios priežasties pirmasis P.grim albumas ir vadinasi „Chef Povilas“. Savo darbą Povilas dievina, o laisvadieniais skuba į įrašų studiją, kur visą save atiduoda muzikai. Į Lietuvą atlikėjas atskrido rugsėjį, o šiuo metu dienas vėl leidžia Čikagoje. P.grim grįžo į tėvynę ne tik aplankyt čia likusių draugų, giminių, bet ir su tikslu pristatyti savo kūrybą Lietuvai.

albumo virselis

Vaikino planuose – 2015 metų vasara Lietuvoje

Ateinančią vasarą Povilas ketina praleisti Lietuvoje, kur bandys suder  inti abu savo darbus – virtuvėje ir prie mikrofono. „Nepaisant to, kad užaugau Čikagoje, Lietuva visada bus namai, į kuriuos visada norisi sugrįžti. Kaune praleidau savo vaikystę, todėl mano širdis liks ten visada. Lietuvoje matau daugybę talentingų žmonių, dėl kurių labai džiaugiuosi. Esu be galo dėkingas mamai, giminei, draugams, ir visiems, kurie palaikė, tikėjo ir davė patarimų, kai to labiausiai reikėjo. Kol kvėpuoju, tol varysiu visu šimtu procentų!!!“

Kūrinį iš albumo “Chef Povilas” galite perklausyti čia.