Naujienos / „Džentelmenai“ pristato naują kūrinį!

„Džentelmenai“ pristato naują kūrinį!

Pastaruoju metu grupė „Džentelmenai“ dirbo iš peties ir bemiegės naktys repeticijų salėje davė rezultatų: įrašytas pirmasis grupės albumas, kuris dienos šviesą išvys jau lapkričio pradžioje! Šiuo metu dainuojantys šokėjai keliauja per Lietuvą su koncertine programa „Deganti aistra“, kurioje atliekamos tiek jau visiems žinomos dainos, tiek nauji kūriniai iš grupės albumo. Specialiai šiam turui sukurta iškirtinio dizaino apranga, kurios idėjas padėjo įgyvendinti viena perspektyviausių jaunų dizainerių Kristina Valančiūtė. Žiūrovams šie vaikinai dovanoja tobulai kiekvienam kūriniui atliekamą choreografijos programą, kurią sukurti padėjo šokių mokytojas, režisierius Marijanas Staniulėnas.

 „Koncertinio turo „Deganti aistra“ salėse aidintys plojimai ir švytinčios gerbėjų akys yra mūsų „varikliukas“. Stengiamės, kad žiūrovai puikiai praleistų laiką… Neslėpsime – bet ir patys „kaifuojame“ nuo kartu dainas traukiančios publikos“ – kalbėjo grupės nariai: Andrius Butkus, Dainius Dimša, Tadas Rimgaila ir Vytautas Mackonis.

Aistringieji vyrukai koncertuose ne tik patys spinduliuoja  žavesiu ir neišsenkančia energija, bet turi ir dar vieną kozirį. Turo koncertuose publiką savo geriausiais hitais šildo dailioji atlikėja Eglė Jakštytė!(bilietus į turo koncertus: http://www.bilietai.lt/lt/event/21997)

O dabar pristatome naują kūrinį „Šiąnakt“, kurio interpretacijas paliekame klausytojų fantazijai…

NAUJA DAINA: https://www.youtube.com/watch?v=lrg1ol9aNjc&feature=youtu.be