Naujienos / E. Jakštytės ir Ž. Žvagulio trumpas pokalbis virto nauju muzikos kūriniu

E. Jakštytės ir Ž. Žvagulio trumpas pokalbis virto nauju muzikos kūriniu

Atlikėjas ir prodiuseris Žilvinas Žvagulis kartu su Egle Jakštyte netikėtai pristato dueto dainą „Langai“, kuri gimė vos prieš keletą dienų ne kur kitur, o Ž. Žvagulio kontoroje geriant kavą pertraukos metu tarp darbų.

 

Tiek Ž. Žvagulis, tiek E. Jakštytė po naujųjų metų įsisuko į kūrybinius projektus. Savo naująją kūrybos dainą įrašinėjanti ir muzikinio klipo filmavimui besiruošianti atlikėja E. Jakštytė jau kuris laikas neslepia, kad atsiradusi meilė jos gyvenime įkvepia dar didesniems darbams, todėl neskaičiuoja laiko praleisto studijoje. Tuo tarpu Ž. Žvagulis išlieka kaip visuomet paslaptingu ir tik užsimena, kad ruošiasi ilgam kūrybiniam procesui, kurio Lietuvoje dar nebuvo, o įgyvendins visa tai už Lietuvos ribų.

 

Apie gimusią bendrą dainą  ir neįprastą duetą Ž. Žvagulis sako, jog tiki, kad dažnai geriausi dalykai nutinka netikėtai.

 

„Tiek aš, tiek Eglė šiuo metu esame pasinėrę į savo naujus muzikinius projektus. Vieną dieną ofise galvojom, kad tuoj visi iš proto išsikraustys, kas ten dėjosi… (šypsosi). Eglė užėjo pasikalbėti, o pas mane kaip visada muzika skamba, žodžiu, kūrybinis procesas. Aš kažkaip prisiminiau legendinę dainą „Langai“, pradėjau dainuoti, Eglė prisijungė, žiūrim, kad nuovargis visai neblogų vaisių gali duoti. Kadangi studija už sienos, tai toli eiti nereikėjo. O ir Irena dabar „Žvaigždžių duetų“ finalui ruošiasi, tai man nieko kito kaip ir nebelieka, kaip ieškoti naujos dueto partnerės“,  – juokiasi Ž. Žvagulis

 

Arvydo Skiručio dainą „Langai“, kuri buvo parašyta Alvydui Lukoševičiui-Obuoliui, Ž. Žvagulis pristatė daugiau nei prieš metus, tačiau dar kartą sudainavus kartu su E. Jakštyte, atlikėjas pripažįsta, kad nepaprastas Eglės balsas dainai suteikė didesnio šarmingumo.

 

Bendrą dainą galite pasiklausyti čia.