Naujienos / Eglė Jakštytė „Chorų karuose” pergalės link ves Utenos chorą!

Eglė Jakštytė „Chorų karuose” pergalės link ves Utenos chorą!

Pavasarį jau penktąjį kartą startuoja projektas „Chorų karai”. Šis muzikinis chorų konkursas suburia talentingiausius atlikėjus iš įvairių Lietuvos miestų.

 

 Deimantinio balso savininke vadinama atlikėja Eglė Jakštytė gavo tikrą iššūkį – tapti Utenos miesto choro generole.

,,Labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę atstovauti savo gimtajam miestui šiame muzikiniame projekte. Utenos miestas man asocijuojasi su gražiausiais ir svarbiausiais mano gyvenimo etapais. Labai myliu savo kraštą ir stengsiuosi kaip įmanydama, kad Utenos chorą lydėtų garsiausios pergalės fanfaros” – su užsidegimu kalba Eglė.

Buvo rengiamos atrankos, kurių metu surinkta gabių, veržlių ir energingų choristų kompanija, kuri ruošiasi užkariauti gerbėjų širdis. Kiekvienas choro dalyvis siekia ne tik choro pergalės šiame projekte, bet atkakliai dirba, tam, kad Utenos krašto gyventojai su pasididžiavimu stebėtų choro pasirodymus, o jų palaikymas palydėtų chorą pergalės keliu! Šiuo metu vyksta intensyvūs pasiruošimo darbai su aprangos dizaineriais, jau sudarytas kūrinių repertuaras, choras nuolat repetuoja ir nekantriai laukia didžiojo starto.