Naujienos / Eglė Jakštytė gerbėjams ruošia neeilinę staigmeną

Eglė Jakštytė gerbėjams ruošia neeilinę staigmeną

Neseniai gerbėjus pradžiuginusi nauja savo kūrybos daina „Aš viena“, kuri sulaukė didelio radijo stočių susidomėjimo, savo grožiu ir talentu  žavinti atlikėja Eglė Jakštytė ruošia dar vieną malonią staigmeną savo klausytojams. Panašu, kad atlikėją pavasaris tikrai įkvėpė naujiems darbams – ne už ilgo pasirodys naujos Eglės dainos „Aš viena“ video klipas. Jo kūrimu rūpinosi profesionalų komanda „Gruvi media“, už kurios vairo sėdi Vilmantas Grubys, o jam padeda Raimonda Juozevičiūtė, Tadas Kanapeckas ir Jovilė Imbrasaitė.

 

Atlikėja visada pasižymi intriguojančiu ir visus kerinčiu įvaizdžiu, todėl ir šiame kūrybiniame projekte stilistės Kristinos Valančiūtės, grimerės Sandros Svirčinskaitės ir plaukų stilistės Gerdos Svirčinskaitės pastangomis Eglė atrodė nepriekaištingai.

 

Pasiruošimas filmavimui užtruko ne vieną dieną tam, kad visa kūrybinė komanda kartu su Egle Jakštyte galėtų išpildyti visus  savo užmojus. Vienas iš jų – pasirinkti tinkamą vietą, kuria tapo „Taujėnų dvaras“. Jame visai komandai teko „apsigyventi“ beveik visai parai, tačiau nepaisant to, Eglė Jakštytė prisipažįsta, kad pagaliau išsipildys dar viena jos maža svajonė – autorinės dainos vizualizacija.

 

 

Šiuo metu atlikėja „gyvena“ įrašų studijoje, kur vyksta naujų Eglės dainų įrašymo darbai, o jau visai netrukus pasirodys nauja duetinė programa su Lietuvos balso nugalėtojumi ir grupės „el Fuego“ nariu Pauliumi Bagdanavičiumi.

Oficialus Eglės Jakštytės puslapis facebook.

01 02 03 06 0408 09 10 pagrindine foto