Naujienos / Eglė Jakštytė pristato naują muzikinį projektą “Rihanna Project”

Eglė Jakštytė pristato naują muzikinį projektą “Rihanna Project”

Ekstravagantiškas ir prabangiai seksualus įvaizdis, stiprus vokalas ir populiariausia muzika. Taip galima apibūdinti Eglės Jakštytės gerbėjus maloniai stebinantį naują muzikinį projektą „Rihanna Project“.

Populiarumo viršūnėje esančios dainininkės Rihannos geriausi hitai, tokie kaip „We Found Love“, „Rude Boy“, „Four Five Seconds“, Eglės interpretacijose kartu su atlikėjos vokaliniais sugebėjimais suskamba visiškai kitaip. Prie šio naujo projekto prisidėjo ir vienas aktyviausių ir produktyviausių Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjų – Virus J.

Pati Eglė pasidalino mintimis, kodėl būtent šios popdeivės muziką ji pasirinko. „Pati Rihanna, kaip atlikėja, yra be galo charizmatiška. Jos dainos yra žinomos visame pasaulyje, o Lietuvoje žmonės taip pat ją myli. Iš jos nemažai ko išmokau ir vis dar mokausi.

Pagrindinis dalykas, kuris žavi Rihannos pasirodymuose, tai laisvė scenoje ir įdomi choreografija, kurią realizuoti man padeda dvi nuostabios, profesionalios šokėjos Greta Mikalauskytė ir Aurelija Šmitaitė. Žinoma, stengiuosi, kad pasirodyme netrūktų ir Rihannos taip mėgstamo užpakaliuko kratymo, kurį vis dar tobulinu, kad neatsilikčiau nuo pačios Rihannos“, – šypsodama pasakoja atlikėja.

Ruošiant projektą daug dėmesio buvo skirta įvaizdžio pasirinkimui. Nors Eglė savo išvaizda scenoje rūpinasi pati, šį kartą savo vizijas, kaip turi atrodyti naujas muzikinis projektas, patikėjo stiliaus namams „House of Kikimara“.

 

Rihanna Project by Eglė Jakštytė promo video galite pažiūrėti čia.