Naujienos / Eugenijaus Chrebtovo koncertas Palangos Kurhauze

Eugenijaus Chrebtovo koncertas Palangos Kurhauze

Operos solistas, grupės „el Fuego“ narys Eugenijus Chrebtovas neapsiriboja vien tik grupės veikla ir tarp įtempto koncertų grafiko atranda laiko savo soliniams pasirodymams. Atlikėjas yra paruošęs senovinių rusiškų romansų projektą, kuriame išdainuojami jausmų likimai susipina su instrumentinės muzikos garsais bei specialiai Eugenijaus Chrebtovo klausytojui paruoštomis šmaikščiomis ir nuotaikingomis staigmenomis. 

Pasak atlikėjo, romansai – tai pasakojimai apie išduotus jausmus, netektį ir ilgesį. Šių dienų žmonėms, pasiilgusiems tikrų jausmų ir išgyvenimų, yra įdomu paklausyti senovinių romansų, kurie gražūs savo emociniu spalvingumu, amžinu meilės, netekties, liūdesio temų gvildenimu. Ir nors laikai keičiasi, tačiau meilės kančios, aistra, pavydas, viltis ir ilgesys lieka tokie patys… 

Jaunas, talentingas, aksominiu balsu žavintis operos solistas EUGENIJUS CHREBTOVAS kviečia į šiltą ir įsimintiną senovinių rusiškų romansų vakarą „Aš Jus mylėjau…“, kuris vyks liepos 24 d. ir rugpjūčio 6 d. 

 

Bilietus galite įsigyti čia.