Naujienos / Gimtadienio proga Irenai Starošaitei-Žvagulienei ypatinga dovana

Gimtadienio proga Irenai Starošaitei-Žvagulienei ypatinga dovana

Spalio 1-oji – pasaulinė muzikos diena, kuri svarbi visiems muzikos kūrėjams ir atlikėjams, tačiau Irenai Starošaitei-Žvagulienei ši diena yra dar svarbesnė. Šią dieną dainininkė švenčia ne tik savo gimtadienį, bet ir sūnaus Vakario, kuriam liko vos pora žingsnių iki pilnametystės, mat šiemet jam suėjo 16 metų. Be gausybės draugų, kolegų ir artimųjų sveikinimų, Irena iš savo vyro Žilvino Žvagulio gauna pačias įsimintiniausias dovanas.

 

Šiemet Žilvinas Žvagulis nusprendė be materialių dovanų padovanoti dainą „Nakties sapnai“, kurios Irena negirdėjo 20 metų.

 

„Tą dainą parašiau, kai Irena dar buvo mano darbuotoja.. Prisipažįstu, kad tuomet nebuvau geras vadovas jai, nes dėl jos pagrindinių dviejų blogybių tuo metu: pastovaus vėlavimo ir karts nuo karto polinkio priaugti svorio, aš jai skirdavau baudas. Nei daug, nei mažai – po 20 rubliių“, – juokiasi atlikėjas.

 

Paklausus Žilvino, kada suprato, kad Irena yra ta vienintelė, atlikėjas sako, kad bėgant laikui ir susiklosčius tam tikrom aplinkybėm, kai liko vienas, jiedu su Irena kartą pasikalbėjo ne kaip darbuotoja ir darbdavys, o kaip paprasti du žmonės. Ir kaip pats sako, po pokalbio jam taip nurovė stogą ir įsimylėjo, kad grįžęs namo iš karto parašė šią dainą.

 

Šiandien Žilvinas skubėdamas padovanoti Irenai dainą priduria: „Pažiūrėjus į mano ir Irenos bendro gyvenimo pradžią, meilės istorijos pradžią, linkiu visiems vyrams įsimylėti moterį ankščiau, nei ji tai sužinos, nes tada ir nutinka patys gražiausi dalykai“, – šypsosi atlikėjas.

 

Dainą, skirtą Irenai Starošaitei galite pasiklausyti čia.