Naujienos / Grupė Patruliai grįžo iš kūrybinių atostogų

Grupė Patruliai grįžo iš kūrybinių atostogų

Daugiau nei 10-metį gyvuojančios grupės „Patruliai“ nariai Algirdas Radzevičius ir Juozas Butnorius pristato naują kūrinį „Dviese parke“.

 

Prieš metus savo 10-ties metų jubiliejų atšventę ir su gyvo garso grupe visą Lietuvą apkeliavę „Patruliai“ nusprendė pailsėti ir išeiti kūrybinių atostogų. Todėl metus laiko vaikinų gerbėjams teko palaukti muzikinių naujienų. Kaip patys atlikėjai sako, laukti buvo verta. 

 

Abu yra įsitikinę, kad kiekvienam kūriniui turi ateiti tinkamas laikas. „Iš tiesų, dainos premjera kaip ir įvyko… Tiesa, tik draugų rate, savaitgalį, namuose prie laužo, gamtos ir fantastiško oro apsupty…(juokiasi). Vieną karštą pavasario vakarą, sukviečiau būrį bičiulių baseino sezono atidarymui. Vakarėliui įgavus pagreitį, prie Juozo rankų kažkaip „netyčia“ prilipo gitara ir prasidėjo improvizacijų valandėlė. Juozui gavosi pagroti visai smagią melodiją, kuriai skambant man čia pat kilo teksto idėja. Dešimt minučių – ir štai jums „Dviese parke“. Gali metus tylėti, o vieną minutę kūrinys atsiranda už gretimo kampo! Žodžiu, pritarus kompanijai, sekančią dieną darbai persikėlė į įrašų studiją“, – kūrinio gimimo istoriją pasakoja A. Radzevičius.

 

Niekada nepavargstantys, nenustygstantys vietoje ir visada gera nuotaika užkrečiantys Patruliai geriausias emocijas sudėjo į naują vasaros hitą „Dviese parke“.