Naujienos / Grupė „Patruliai“ Juozo Butnoriaus gimtadienį pasitinka su nauju kūriniu

Grupė „Patruliai“ Juozo Butnoriaus gimtadienį pasitinka su nauju kūriniu

Renginių vedėjas ir grupės „Patruliai“ narys  Juozas Butnorius šiandien švenčia 31-ąjį gimtadienį. Nors atlikėjas pripažįsta, kad nėra iš tų, kurie veržiasi griausmingai paminėti  šią dieną ir ypatingai ją sureikšmintų, visgi žada skirti laiko savo artimiausiems draugams bei naujajai savo širdies draugei.

 

„Man visada malonu sulaukti sveikinimų iš draugų, pažįstamų ir klausytojų! Kiekvieną sveikinimą priimu ir esu labai laimingas. Čia kaip su dovanomis… Džiaugiuosi gavęs, bet jų nesureikšminu. Vieną dieną supratau, kad dovanas yra kur kas smagiau dovanoti nei jas gauti“, -  kalbėjo Juozas.

 

Todėl ilgai laukęs ir šiandieną gimtadienį švenčiantis atlikėjas Juozas Butnorius kartu su scenos kolega ir bičiuliu Algirdu Radzevičiumi pristato naujausią grupės kūrinį „Per ilga diena“, kurią ilgai brandinę pagaliau gali pristatyti savo klausytojams. Nauju skambesiu papildytas kūrinys pasak atlikėjų į repertuarą įneš kitokių spalvų.

 

„Taigi, kas gali būti smagiau, nei per savo gimtadienį padovanoti žmonėms, išsiilgusiems saulės ir kvepiančio pavasario, naują, energingą kūrinį! Dažnai pristatydami naujas dainas atlikėjai, įskaitant ir mus pačius, yra įpratę „mėtytis“ skambiais lozungais bei teigti, kad šis šedevras yra pats galingiausias energijos užtaisas… Tačiau šįkart esam įsitikinę , kad  „Per ilga diena“  ištirpdys visus ledus“, – juokiasi atlikėjai.

 

Dainą galite paklausyti čia.