Naujienos / Grupę „Patruliai“ kelionės įkvėpė naujai dainai

Grupę „Patruliai“ kelionės įkvėpė naujai dainai

„Šį kartą ne vasarai dedikuojam dainą, o savo mylimosioms, kurios, deja, pastaruoju metu retai mus mato“, – šypsosi atlikėjai Juozas Butnorius ir Algirdas Radzevičius.

Grupė „Patruliai“ pripažįsta, kad seniai buvo toks metas, kada beveik keletą mėnesių lagaminai būtų neiškrauti.

„Taip gavosi, kad vienu metu visi koncertai susidėliojo ne Lietuvoje. Visada smagu išvažiuoti, pamatyti kitas šalis, bet neveltui visi sako, kad visur gerai, bet namuose geriausia“, – pasakoja šiuo metu Švedijoje esantys atlikėjai.

„Išvažiavę koncertui tikrai nesėdim viešbutyje… Norim kuo daugiau pamatyti ir pažinti šalį. Per beveik mėnesį aplankėm Daniją, Airiją, Angliją, Vokietiją, o dabar viešim Švedijoje, kuri tikrai sužavėjo mus savo kurortais, gamta, bet žinoma nepraleidome progos apsilankyti ir vyksčiančioje sportinių automobilių parodoje!“, – sako atlikėjai.

„Prieš prasidėjusias keliones tikrai žinojome, kad norim ir mes prisatyti savo klausytojams vasarišką dainą, bet stačia galva nėrėm į nostalgiškus prisiminus, romantiką ir  prisiminėm mūsų bičiulių, grupės „Vairo“ dainuotą dainą „Laukiu tavęs“. Prikeliam ją naujam gyvenimu ir klausytojų teismui“, – pasakoja Juozas ir Algridas.

 

Dainą galite pasiklausyti čia.