Naujienos / Grupė „Patruliai” šventes pasitinka su nauja daina

Grupė „Patruliai” šventes pasitinka su nauja daina

Šventinis laikotarpis atlikėjams – tikras darbymetis. Nepaisant įtempto koncertų grafiko, „Patruliai” turi džiugių naujienų savo gerbėjams – grupė pristato naują šventinę dainą “Tarp Kalėdų ir Naujų”.

„Važiavom su Algiu, džiaugėmės anksčiau pasirodžiusia žiema ir supratom, kad jau keletą metų neturėjom jokios šventinės dainos”- apie netikėtai kilusią idėją pasakojo Juozas Butnorius. Šventinė nuotaika įkvėpė kūrybai, tad atlikėjai suspėjo į Kalėdinių dainų traukinį ir naująją dainą pristato likus kiek mažiau nei savaitei iki Didžiųjų metų švenčių.

Tiesa, pailsėti ir pasidžiaugti buvimu su artimaisiais grupės nariams daug laiko nelieka, kadangi šventes „Patruliai” dažniausiai pasitinka koncertuodami. Vis dėl to, Algirdas Radzevičius, paklaustas apie tradicijas savo šeimoje, turėjo ką papasakoti. „Prieš devynerius metus, persirengęs Kalėdų Seneliu, pasipiršau savo žmonai, tačiau tai tradicija netapo”- juokavo grupės „Patruliai” narys.

Tuo tarpu J.Butnorius teigė, jog Kalėdos tapo labai komercine švente, todėl pats stengiasi jas sutikti jaukioje šeimos aplinkoje. „Pamenu, kaip vaikystėje ypač laukdavau Kūčių vakaro, kadangi tik tuomet puošdavome Kalėdų eglę. Dabar visas šventinis bumas prasideda gerokai per anksti, todėl pats stengiuosi sutikti jas taip, jog būtų šilta, jauku ir faina”- mintimis dalinosi Juozas.