Naujienos / NAUJIENA!!! “Zuzi Leidyba” pristato: geriausios audio knygos vaikams ir suaugusiems!

NAUJIENA!!! “Zuzi Leidyba” pristato: geriausios audio knygos vaikams ir suaugusiems!

Audio knyga – puikus būdas atsipalaiduoti ne tik suaugusiems, bet yra ir puiki edukacinė priemonė moksleiviams. O mažiesiems  skirtos  pasakėlės ir dainos suteiks jūsų namams jaukumo ir šilumos!

1.Gražiausios lietuvių liaudies pasakos:

„Eglė žalčių karalienė“ , „Aukso obelėlė“, „Baimės neradęs vaikas“ , „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“, „Našlaitė Elenytė ir Joniukas aviniukas“, „Sigutė“, „Pasaka apie brolius – du protingus, vieną kvailą“, „Stiklo kalnas“, „Vilkais pavirtę broliai“ , „Kuršiukas“, „Dailidė, perkūnas ir velnias“, „Karalaitė ant svarstyklių“, „Žirninis Jonas“, „Du broliai“.

2.Trumpųjų lietuvių liaudies pasakėlių rinkinys mažiesiems: „Žmogus, meška, lapė“, „Kaip ponas bėdos ieškojo“, „Seneliai ir pupelė“,  „Mergelė uogelė“, „Gaidys, šuo ir lapė“, „Oželis ir velniai“, „Kaip kurpius į dangų ėjo“, „Girulis birulis“,  „Karalaitė gulbė“, „Senelis ir ožka“, „Našlaitėlis ir milžinas“ , „Ūkininkas ir bernas“, „Vilkas ir siuvėjas“, „Vargšas ir besotis“, „Senutė ir katinukas“.

3.Gražiausios Brolių Grimų pasakos: „Du keleiviai“, „Šiaudas, žarija ir pupa“, „Mėnuo“, „Erškėtrožė“, „Pelėda“, „Trys verpėjos“, Žmogus ir velnias“, Daktaras visažinis“, „Lopšinė“.

4.Jono Biliūno apsakymų rinkinys: „Ubagas“, „Kliudžiau“, „Be darbo“, „Joniukas“, „Pakeleivingi“ , „Pirmutinis streikas“, „Pūga kalnuose“, „Vagis“, „Žvaigždė“, „Brisiaus galas“;

5.  Kristijonas Donelaitis „Metai“.

6. Antanas Baranauskas „Anykščių šilelis“.

7.LIETUVIŠKOS POEZIJOS RINKINYS:SALOMĖJA NERIS. Eilėraščiai iš rinkinio „Diemedžiu žydėsiu“ ; JONAS MAČIULIS – MAIRONIS. Eilėraščiai iš rinkinio „Pavasario balsai“ ;VYTAUTAS MAČERNIS. Iš rinkinio „Po ūkanotu nežinios dangum“; PETRAS CVIRKA. Eilėraščiai iš knygos „Pirmosios mišios“;JURGIS BALTRUŠAITIS. Eilėraščiai iš rinkinio „Ašarų vainikas“.

8.Pasakų ir dainų rinkinys vaikams “100 zuikučių”

9..Pasakų ir dainų rinkinys vaikams “Pasakų šalyje”

 

Gražiausios lietuvių liaudies pasakos, Brolių Grimų pasakos, lietuviškos poezijos klasika ir kitos audio knygos laukia jūsų  www.zuzishop.lt  parduotuvėje!