Naujienos / Po pusės metų pertraukos – hitu vainikuojamas naujausias „2 Donatų“ kūrinys „2ŠE“

Po pusės metų pertraukos – hitu vainikuojamas naujausias „2 Donatų“ kūrinys „2ŠE“

Grupė „2 Donatai“ po pusės metų pertraukos pristato naujausią savo kūrinį „2ŠE“. Milijonus peržiūrų YouTube puslapyje sulaukę grupės kūriniai, atlikėjus paskatino tik dar labiau susitelkti į kūrybą. Nors tai ir užtruko, Donatas ir Karolis tikina, kad geriau yra savo naujausiaus kūrinius klausytojams pristatyti rečiau, bet užtikrintai ir išdirbti juos taip, kad nekiltų jokių abejonių nei patiems, nei tiems, kurie jų klauso. Vienas iš tokių atvejų – naujausia grupės daina „2ŠE“, kuri buvo parašyta jau prieš keletą mėnesių, tačiau nemažai laiko buvo skirta jos tobulinimui ir pilnam išpildymui. Jos muzikos ir žodžių autorius – pats Donatas Čižauskas, sukūręs grupei ne vieną, jau hitu tapusį, kūrinį.

Nors aplinkiniai ypatingai vertina Donato kūrybą, pats atlikėjas nėra linkęs savęs liaupsinti: „Niekada nesureikšminu kūrybos. Taip, dažnai būna, kai žaviuosi kitų atliktais darbais, bet kas liečia mane, visada išlieku savikritišku… Man atrodo, kad nepadarau kažko tokio, dėl ko reikėtų man priskirti kažkokius nuopelnus. Dažniau išgyvenu nei džiaugiuosi. Visada labai jaudinuosi prieš pristatant savo kurtas dainas, nes nežinau kaip jas priims tie, kurie jų laukia… Ir nenuginčyjamas faktas yra tai, kad kūriniui sulaukus įvertinimo apima tikrai didelis džiaugsmas!”, – sako Donatas Čižauskas.

Scenos kolega Karolis Akulavičius negaili patarimų Donatui, tačiau neabejoja Donato talentu ir yra įsitikinęs, kad nauja daina taip pat kaip ir kitos pasieks klausytojų širdis. „Donatas jau įrodė, kad ne tik gerai virina, bet ir dainas kuria… (juokiasi). Jis turi beprotiškai didžiulę kūrybinę laisvę! Jam atrodo nereikia labia sukti dėl to galvos… Iš vakaro man paskambina, padainuoja vieną posmą ir man dažniausiai užtenka pirmųjų akordų, per kuriuos aš jau žinau, kad čia bus mūsų naujas hitas! Džiaugiuosi, kad Doncė leidžia ir man kartais prisidėti savo mintimis ar pastebėjimais prie jo kūrybos. Labai tikiu, kad ir aš mūsų klausytojus nustebinsiu savo kūrybos daina“, – mintimis dalinasi Karolis Akulavičius.

Grupė „2 Donatai“ klausytojų vertinimui pristato ilgai lauktą kūrinį „2ŠE“.