Naujienos / Rolando Janavičiaus atminimui išleistas geriausių jo dainų albumas “Gyvenimo ratu”

Rolando Janavičiaus atminimui išleistas geriausių jo dainų albumas “Gyvenimo ratu”

Šiandien turime galimybę prisiminti ne tik gražiausias daininko Rolando Janavičiaus dainas, bet ir patį atlikėją, kuris gyvenimo sceną paliko 2006 metais. Net ir prabėgus beveik dešimtmečiui, Rolando dainos vis dar gyvos gerbėjų mintyse ir širdyse.

Rolando Janavičiaus muzikinė kelionė prasidėjo muzikos mokykloje, kur jo širdį patraukė dainavimas. Talentingas vaikinas greitai buvo pastebėtas profesionalų – 1987-aisiais jis pradėjo karjerą viename populiariausių to meto lietuviškų ansamblių “Nerija”, tikroje žvaigždžių kalvėje.

Vėliau penkerius metus dainavo grupėje “Rondo”, kurios muzikiniame kraityje – daugybė šlagerių. Netrukus R. Janavičius debiutavo ir kaip solo atlikėjas. Puikus vokalistas, išradingas ir visuomet naujovėms atviras scenos žmogus netruko pelnyti publikos simpatijų. Nuo 1995-ųjų kas dvejus metus pasirodydavo trys jo dainų albumai, paskutinysis – „Lūpos kaip medus” išleistas 2006 m.

Naujai išleistame Rolando Janavičiaus albume „Gyvenimo ratu“ sudėtos geriausias atlikėjo dainos, tokios kaip: „Rytas perone“, „Apkabink mane“, „Sudie, Eliza“. Kiekviena daina kupina nuoširdumo, kuriuo nuolat dalinosi ir pats Rolandas, todėl iki šiol skamba jo talento gerbėjų širdyse.

 

Visos lėšos už parduotus albumus bus skirtos Rolando Janavičiaus atminimo įamžinimui.

„Ačiū Jums už tai, kad mokat žvelgti į gyvenimą su šypsena, ir linksmintis skambant mano dainoms.”

Rolandas Janavičius

Gyvenimo ratu