Naujienos / Sveikindami moteris grupė el Fuego pristato naują dainą kartu su vaizdo klipu

Sveikindami moteris grupė el Fuego pristato naują dainą kartu su vaizdo klipu

Pauliui Bagdanavičiui, Jonui Sakalauskui ir Rokui Spalinskui prireikė ne vienerių metų, kol pagaliau gali pristatyti pirmąjį savo muzikinį grupės „el Fuego“ vaizdo klipą, kuriame vaikinai aplenkdami pompastiką ir fejeverkus siekė parodyti eilinę ne tik jų, bet ir daugumos atlikėjų dieną.

 

Tiesa, kartu su vaizdo klipu, pop klasikos atstovai pristato ir naujausią jų kūrinį „Aš prašau“, su kuriuo grupė mažais žingsniais žengia naujojo muzikinio albumo link. Pasak kūrinio muzikos autoriaus Pauliaus Bagdanavičiaus, grupės repertuare daug meilės dainų, todėl ne išimtis ir ši. Kadangi patys atlikėjai save laiko romantikais, todėl savo kūryba ir atliekamomis dainomis klausytojams siekia perteikti neabejotinai gražiausius jausmus ir emocijas.  

 

Grupės vaikinai vieningai teigia, jog meilės dainos geriausiai apibūdina jų charakterius. „Mums meilė – tai gyvenimo variklis. Meilė artimui, darbui, gyvenimui ir viskam, kas supa aplink. O kokia kita kalba geriau būtų galima perteikti tuos jausmus ir šilumą, jeigu ne muzika?“, – mintimis dalinosi Rokas Spalinskas.

 

Tiek ką tik pristatytu kūriniu „Aš prašau“, tiek naujomis dainomis papildę savo repertuarą, grupė jau mėnuo keliauja per Lietuvą su programa „…apie meilę“.

 

Nors grupė skaičiuoja artėjantį savo muzikinės veiklos dešimtmetį, pripažįsta, kad neretai klausytojai jų pasigenda. „Dažnai sulaukiame klausimų, ar mes dar gyvi, kokia dabar mūsų sudėtis. Man persikrausčius į Klaipėdą, daugelis žmonių galvojo, jog manęs nebėra „el Fuego“ grupėje. Todėl į šį turą leidžiamės su nauja jėga, užsibrėžę sau tikslą dar kartą visiems įrodyti, jog aktyviai dirbame, judame pirmyn ir esame susikoncentravę į muziką“, – pasakojo Jonas Sakalauskas.

 

Todėl pristatydami naujausią dainą kartu su vaizdo klipu, Jonas, Rokas ir Paulius garsiai žengia į naująjį savo muzikinį etapą ir kartu siunčia sveikinimus moterims.

Vaizdo klipą galite pažiūrėti čia.