Naujienos / Žilvino Žvagulio įkurtoms kompanijoms šiemet ypatingi metai

Žilvino Žvagulio įkurtoms kompanijoms šiemet ypatingi metai

Šiemet „ZUZI  entertainment“ prodiuserinė kompanija švenčia 10 metų gimtadienį. Šia proga „ZUZI“ prodiusuojami atlikėjai – Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Patruliai, Eglė Jakštytė, grupė el Fuego,  2 Donatai ir Džentelmenai surengs didžiulius net 4 valandas truksiančius koncertus pavadinimu „Vasaros maratonas“ net 20-tyje Lietuvos miestų aikščių ir stadionų. Nors koncertai prasidės vasarą, gimtadieniui ruošiamasi jau dabar. Būtent  šiai progai atlikėjai rengia naujas koncertines programas, kurios bus pristatytos „Vasaros maratono“ metu. 

„ZUZI“ kompanijai švęsti tikrai yra ką. Nepaisant to, kad muzikos leidyba Lietuvoje išgyvena ne pačius geriausius  metus,  muzikos įrašų įmonė „Zuzi Records“ skaičiuoja jau penkioliktus savo gyvavimo metus, per kuriuos buvo išleista daugiau nei 160 muzikinių projektų kompaktinės plokštelės, 50 DVD ir vis labiau populiarėjančios audio knygos, tokios kaip A. Baranausko „Anykščių šilelis“, K. Donelaičio „Metai“,  „Gražiausios Brolių Grimų pasakos“ ir kitos.

Tarp išleistų muzikos albumų yra ir keturis kartus platininiu tapęs ir Lietuvos rekordu pripažintas Ž. Žvagulio albumas „Makaronai“, kuris buvo parduotas net 73 tūkst. egzempliorių tiražu.

„ZUZI“ kompanija yra žinoma ne tik dėl savo didžiulio muzikos įrašų bagažo, prodiusuojamų atlikėjų, bet ir dėl renginių, kurie visiems yra tapę neatsiejama vasaros tradicija. Kasmetinė „Žvejo šventė“ ir grandiozinis Nidos festivalis „Benai, plaukiam į Nidą!“ – tai tik maža dalis „ZUZI“ organizuojamų renginių, o kur dar aibė kitų televizinių projektų ir koncertinių turų Lietuvos miestuose.  

Didžiulis „Vasaros martono“ koncertinis turas startuos birželio mėnesį ir kviečia visus kartu švęsti „ZUZI“ gimtadienį!

Visą informaciją apie turą ir koncertų datas sekite oficialiuose puslapiuose www.zuzi.lt ir www.zuzimuzika.lt