Atlikejai / Žilvinas Žvagulis / Biografija
Žilvinas Žvagulis

Kontaktai:

861455053

Vadybininkė Edita

Oficialus Žilvino Žvagulio puslapis Facebook: https://www.facebook.com/ZZZvagulis

Oficialus Youtube kanalas : https://www.youtube.com/user/ZilvinasZvagulis/videos

Biografija

Žilvinas Žvagulis – Žėlvins Žvaguolis – gimė Klaipėdoje, o karjerą pradėjo Vilniaus klubuose, o vėliau dainavo ir organizavo pramogines programas Lietuvoje ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose. 2006 m. „Bravo“ apdovanojimuose pripažintas geriausiu metų atlikėju.
Nors sakoma, kad Ž. Žvagulio dainos skirtos daugiau vyresnei auditorijai, tačiau jo koncertai paprastai vyksta pilnutėlėse salėse, kuriose šmėžuoja ne tik vyresnioji karta.
Žilvinas Žvagulis ne tik dainininkas, bet ir verslininkas užsiimantis muzikos leidyba, yra įkūręs leidybos įmonę „Zuzi Records“. Per keturiolika veiklos metų įmonė daug investavo į garso ir apšvietimo aparatūrą, kitas reikalingas technologijas. Be garso, šviesos, sceninių konstrukcijų nuomos, profesionalų komanda organizuoja šventes ir renginius, bendradarbiaudama su Lietuvos bendrovėmis ir televizijomis.
„Zuzi Records“ įkūrėjas yra įsitikinęs, kad žengti nuosavo verslo link padeda ne tik užsispyrimas, drąsa ir nuolatinis noras tobulėti, bet ir žinios. Dėl to jis ragina visus jaunus, kūrybingus žmones būti aktyviais ir siekti žinių. „Mąstykite, darykite, kurkite. Nebijokite siūlyti idėjų ir kovoti už jas. Nebijokite klysti, o suklydę semkitės patirties ir mokykitės iš klaidų“.

Ons teip pot īr sokūres Žemaitėjės himna versėje. Žvaguolis īr apsėženėjės so Irena Staruošāte.

 

Informacija iš www.ltvirtove.lt