Naujienos / Artėja grandiozinis Nidos festivalis „Benai, plaukiam į Nidą!“

Artėja grandiozinis Nidos festivalis „Benai, plaukiam į Nidą!“

Gegužės 29-30 dienomis Nidą sudrebins 21-oji kasmetinė vasaros sezono atidarymo šventė „Benai, plaukiam į Nidą!“. Šiemet jos organizavimu rūpinasi „Zuzi entertainment“ kompanija, kuri šiuo metu intensyviai pasinėrusi į organizavimo darbus, kad gegužės pabaigoje vyksianti šventė būtų geriausias vasaros įvykis!

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet LRT transliuojamame renginyje pasirodys garsiausi Lietuvos pop scenos atlikėjai, kurie kartu su „Vilniaus Sinfonietta“ ir LRT ritmo grupe  naujomis ir hitais tapusiomis dainomis griausmingai ir užtikrintai paskelbs vasaros sezono pradžią.

Grandioziniame Nidos festivalyje skambės Dagnos, Irenos Starošaitės, Liepos Mondeikaitės, Žilvino Žvagulio, Edgaro Lubio, Sasha Song, Eglės Jakštytės, Česlovo Gabalio, Pauliaus Sinkevičiaus, Karinos Krysko, Aistės Pilvelytės, Vytauto Šiškausko, o taip pat auksinio dueto, Mariaus Jampolsio ir Irūnos Puzaraitės, atliekamos dainos.

Gerą nuotaiką palaikys ir gausybė grupių, tarp kurių bus galima išvysti „Džentelmenus“, „el Fuego“, „Patrulius“, „2 Donatus“, „4 Roses“, naują pop klasikos fortepijoninį duetą – „Piano Link“ ir neseniai į sceną gįžusią ir dar labiau žavinčią „69 Danguje“ merginų grupę. O kur dar savo pasirodymais stebinantis Lauros Remeikienės vadovaujamas choras „Chameleonas“.

Šventės svečiai turės galimybę pasiklausyti autorinių dainų „Bardų koncerte“, kuriame dalyvaus Jūratė Miliauskaitė, Vytautas Kairys, grupė „Subtilu-Z“ ir legendinis „Aktorių trio“, kurį sudaro K.Smoriginas, O. Ditkovskis ir S. Bareikis.

Net dvi dienas truksiančiame festivalyje, žiūrovus džiugins ne tik visiems žinomų dainų melodijos, grupės „Ritmas kitaip“ bei Sedos Pučiamųjų orkestro „Griaustinis“ muzikos ritmai, bet ir Lietuvos kino, televizijos ir teatro aktoriaus Mariaus Jampolskio monospektalis.

Gerą festivalio nuotaiką palaikys šventės vedėjai Justė Zinkevičiūtė, Ieva Gervinskaitė, Marius Jampolskis ir Dainius Palivonas.

 

Festivalis „Benai, plaukiam į Nidą!“ jau gegužės 29-30 dienomis. Nepraleisk progos, nes visi muzikos gurmanai renkasi čia!