Naujienos / Artėjančios Moters dienos proga Žilvinas Žvagulis žmonai Irenai paruošė originalią dovaną

Artėjančios Moters dienos proga Žilvinas Žvagulis žmonai Irenai paruošė originalią dovaną

Šiuo metu atlikėjai Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis mėgaujasi atostogomis Tenerifėje.

Tačiau net ir gulėdamas paplūdimyje, Žilvinas  “suka” naujus planus ir idėjas. Šį kartą dainininkas sugalvojo mylimą žmoną Ireną nustebint…savo gamybos video klipu!

Žilvinas sumontavo geriausias TV3 laidos “Žvagulio klanas” akimirkas, fone skambant specialiai Irenai sukurtai dainai “Tu neįsivaizduoji”. Šią dainą Žilvinas pristatė dar pernai per Valentino dieną, o šiemet muzikos kūrinys virto dar originalesne dovana.

VIDEO: Žilvino Žvagulio dovana žmonai Irenai – geriausios “Žvagulio klano” akimirkos

“Moters diena – puiki proga nustebinti savo mylimas. Mes vis skubam, per tuos darbus kartais nepastebim, kokį gėrį turim šalia. Jei atvirai, taip ir nebuvau peržiūrėjęs visų “Žvagulio klano” serijų. Atostogos buvo puiki proga tai padaryti, iš to ir kilo idėja sukurti kažką įdomaus. Į klipuką sudėjau įsimintiniausias laidos akimirkas, nors geriausi mūsų gyvenimo kadrai lieka šeimos archyvuose” – pasakoja atlikėjas.

Atostogų akimirkos:

 ZZ2

 

zz3

zz4

 

Iškart po atostogų atlikėjai skrenda į Londoną, kur jų laukia koncertas “Bernelių užeigoje”. Daugiau informacijos apie koncertą: https://www.facebook.com/ShepherdsInn?fref=photo