Naujienos / Dešimtmečio jubiliejų švenčianti grupė „Patruliai“ pristato kūrinį iš naujojo albumo „10 metų kelyje“

Dešimtmečio jubiliejų švenčianti grupė „Patruliai“ pristato kūrinį iš naujojo albumo „10 metų kelyje“

2015 m. – šie skaičiai grupės “Patruliai” gyvavimo kalendoriuje bus pažymėti ypatingai. Prieš dešimtmetį du policijos pareigūnai (dabar jau buvę :) ) ryžosi supurtyti “ramų” Lietuvos šou biznio  gyvenimą. Ir įsiveržė į jį tikrai ne tvarkos ieškoti… Jau pirmas išleistas albumas tapo platininiu ir sustoti jie neketino… Neketina ir dabar ! 

Jei švęsti – tai trankiai ir garsiai ! Jau kitą savaitę startuoja koncertinis turas per Lietuvą su gyvos muzikos programa  „10 metų kelyje“. 

Grupės nariai – Algirdas Radzevičius ir Juozas Butnorius šiuo metu „gyvena“ repeticijų salėje, kur kartu su šiam turui suburtu muzikantų kolektyvu intensyviai ruošiasi artėjančiam koncertiniam maratonui. Gyvos muzikos koncertuose „Patruliai“ atliks ne tik senas, jau visiems gerai žinomas dainas, bet ir pristatys naujus, dar negirdėtus kūrinius iš ką tik įrašyto, 4 – ojo grupės albumo „10 metų kelyje“.

Atlikėjai intriguoja ir žada pateikti ne vieną staigmeną koncertų metu. Visiems žinomi grupės kūriniai įgaus naujų atspalvių ir suskambės visiškai kitaip… 

patruliai-10-met-kelyje

O dabar naujiena !!! Kūrinys iš naujo „Patrulių“ albumo „10 metų kelyje“ -  „Aš mėgstu…“. Išgirskite pirmieji ! 

https://www.youtube.com/watch?v=HhkMQ2_-Gr4

Albumą legaliai parsisiųsti galite .mp3 formatu www.zuzimuzika.lt

Fizinį albumą su pristatymo į namus paslauga galite įsigyti: www.zuzishop.lt