Naujienos / Grandiozinis Kovo 8-tosios koncertas „GRAŽIAUSIOS DAINOS MOTERIMS“ sujungs Kauną ir Vilnių. /Koncerte dalyvauja grupė “el Fuego”/

Grandiozinis Kovo 8-tosios koncertas „GRAŽIAUSIOS DAINOS MOTERIMS“ sujungs Kauną ir Vilnių. /Koncerte dalyvauja grupė “el Fuego”/

Grandiozinis Kovo 8-tosios koncertas „GRAŽIAUSIOS DAINOS MOTERIMS“ sujungs Kauną ir Vilnių
2014-taisiais, kovo 8 d., Kauno ir Vilniaus moterims ruošiama neeilinė šventė. Pirmą kartą Lietuvoje Moters dienos proga vyks unikalaus formato koncertas, kurio gyvai pasiklausyti bus galima ir Kaune ir Vilniuje. Akompanuojami vyrų orkestro, garsiausi šalies atlikėjai-vyrai 17 valandą nusilenks kaunietėms, gausiai susirinkusioms Kauno „Žalgirio“ arenoje, o jau 19 valandą tie patys atlikėjai oro bučinius siųs Vilniaus moterims „Siemens“ arenoje! Per vieną vakarą dvi didžiausias šalies arenas užpildys savo moteriškumą švenčiančios moterys bei gražiausiomis dainomis ir muzika jas sveikinsiantys vyrai.
Ir Vilniuje, ir Kaune dainininkams akompanuos orkestrai: „Žalgirio“ arenoje – dirigento Modesto Barkausko vadovaujamas vyrų orkestras, o Vilniaus „Siemens“ arenoje visų moterų lauks Martyno Staškaus vadovaujami muzikantai. „Kovo 8-tosios vakarą abiejuose orkestruose gros tik vyrai. Tokiu būdu pasveikinsime į koncertus Kaune ar Vilniuje susirinksiančias moteris ir savo orkestro damas paleisime jų šventę švęsti“, – sakė M.Staškus. „Koncertuose Kaune ir Vilniuje moterims gros kelios dešimtys muzikantų. O kur dar vyrai atlikėjai?! Manau, kiekvienai moteriai bus labai smagu ir malonu sulaukti tokio dėmesio. Juk visi gražiausi kūriniai tą vakarą bus atliekami tik joms, tik su meile“, – M.Staškui antrino Kaune orkestrui vadovausiantis M. Barkauskas.
Dviejuose didžiausiuose šalies miestuose moteris sveikins patys žinomiausi ir aistringiausi šalies dainininkai. „Žalgirio“ ir „Siemens“ arenų scenose pasirodys geidžiamiausiu jaunikiu tituluojamas Marijonas Mikutavičius, kurio balsas ir nuoširdumas sujaudina lig pat širdies gelmių, taip pat bus pašėlęs scenos donžuanas Mantas Jankavičius, kuris dainuodamas atskleis subtiliausius savo jausmus… Pasirodys uždegančiais ir jausmingais pasirodymais garsėjantis Donatas Montvydas, o taip pat irJustinas Lapatinskas. Klasikos balsams atstovaus aistringieji „El Fuego“ –Paulius Bagdanavičius, Tomas Pavilionis, Jonas Sakalauskas bei Eugenijus Chrebtovas. Moterims dainuos Lietuvos ir užsienio klasikinės muzikos scenose koncertuojantis Edmundas Seilius. Populiariosios muzikos klasiką atliks amžinai jaunas Egidijus Sipavičius. Visais laikais, visuose šalies kampeliuose vienas laukiamiausių atlikėjų – scenos grandas maestro Stasys Povilaitis atliks dainas, kurias žino ir kartu gali dainuoti ir solidžios damos, ir mažos mergaitės. „Stengsimės, kad Tarptautinės Moters dienos proga būtų pasveikinta kuo daugiau damų, kurios puošia mūsų, vyrų, gyvenimus ir suteikia jiems prasmę“, – sakė nepralenkiamas scenos džentelmenas S.Povilaitis.
„Toks grandiozinis renginys, kuomet viena programa su tokiu atlikėjų skaičiumi per vieną vakarą apkeliaus du didžiausius Lietuvos miestus, yra unikalus. Dar niekas niekada Lietuvoje to nėra daręs“, – sakė koncerto Kaune vedėjas Audrius Giržadas. „Parengta išties graži, švelni, o svarbiausia – moterų itin mėgstamų dainų programa“, – jam antrino koncerto Vilniuje vedėjas Vytautas Rumšas-jaunesnysis. Skirtingų atlikėjų dainas, akompanuojamas orkestro, charizmatiškieji vedėjai sujungs it ant smilgos suvertas žemuoges ir įteiks jas kiekvienai, Kovo 8-tąją švenčiančiai savo dieną „Žalgirio“ ar „Siemens“ arenoje.
Auksiniai BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki vasario 22 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).
2013/2014 sezono BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki vasasrio 8 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).
Renginio trukmė: 1 val. 40 min.
Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.
Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ.
Daugiau informacijos: NĖRA.
Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..

Bilietus platina:
TIKETA.lt
Bilietų kaina:
69,00 – 99,00 Lt