Naujienos / Irena Starošaitė vasarą palydi su nauja daina, rudenį pasitiks iššūkiu TV projekte

Irena Starošaitė vasarą palydi su nauja daina, rudenį pasitiks iššūkiu TV projekte

Irena Starošaitė ne iš tų moterų, kurios mėgautųsi ramiu gyvenimu. Tarp koncertų ir įvairių televizinių projektų, aktyvi scenos moteris visada atranda laiko užsiimti sau mėgstama veikla. Dalyvavusi šokių projekte, Irena Starošaitė aktyviai ir toliau neapleidžia šokių ir dabar ne tik pati sukasi šokių aikštelėje, dalyvauja tarptautiniuose konkursuose, bet taip pat savo šokio patirtimi dalinasi su kitomis moterimis.

 

Rudenį prasidėsiančiame televiziniame projekte „Aš galiu!“, atlikėja taip pat išbandys savo jėgas. Galbūt daugelis nežino, tačiau žavi moteris mėgsta ekstremalius pojūčius, todėl ilgai nereikėjo dvejoti dėl dalyvavimo projekte. Ir nors dalyvaudama ten dainuoti jai neteks, I. Starošaitė, kaip ir kiekvienas scenos vilkas, ne tik neapleidžia, bet ir negali be muzikos. Metų pradžioje su gyvo garso grupe surengusi turą per Lietuvą „Mano muzika…“, Irena Starošaitė geriausias savo dainas atliko visiškai kitame amplua, nei įprastai klausytojai buvo įpratę. Retro stilius atlikėjos muzikinėje programoje pridėjo dar daugiau žavesio ir skambesio, o visa tai visa komanda realizavo prieš keletą mėnesių surengtame koncerte „Dvylika meilės akimirkų“.

 

Tačiau Irena skuba pristatyti ir visai neseniai pasirodžiusią savo naują dainą „Nes tu (susirask mane)“, kuri kaip pati sako, išgirdusi melodiją suprato, jog tai yra visiškai jos daina.