Naujienos / Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio įspūdžiai iš atostogų Amerikoje

Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio įspūdžiai iš atostogų Amerikoje

Šie metai dainininkams Žilvinui Žvaguliui ir Irenai Starošaitei prasidėjo įspūdingai – žymioji pramogų pasaulio pora kartu su sūnumi Vakariu sausio mėnesį praleido Amerikoje. Dainininkai prieššventiniu laikotarpiu koncertavo itin intensyviai, kelis mėnesius truko jubiliejinis jų koncertinis turas “Būsiu ten“, tad atostogos buvo ilgai lauktos ir užtarnautos.

„Pirmąjį mūsų vizitą Amerikoje pamenu kaip vakar“ – pasakoja Irena. Prieš 15 metų vestuvių proga piršliai Inga ir Arūnas Valinskai padovanojo mums išties puikią dovaną – kelionę į Ameriką.

Naujuosius metus pora pasitiko Čikagoje, čia koncertavo Naujametiniame renginyje, kuris atlikėjams paliko labai gerus įspūdžius. Į koncertą publika susirinko puikiai nusiteikusi, visi elegantiškai pasipuošę, Naujieji Metai praėjo sklandžiai, be jokių konfliktų ir incidentų, kas dažnai būdinga tokio masto šventėms. Po Naujųjų šeima nusprendė skristi atostogauti į saulėtąją Meksiką, tačiau šalčio sustingdyta Čikaga dainininkų nenorėjo taip greitai paleisti – termometro stulpelis buvo nukritęs net iki 27 laipsnių šalčio, tad skrydžio neplanuotai teko laukti kelias valandas. Tačiau viskas baigėsi sėkmingai ir atlikėjai pasiekė šilumos ir saulės nestokojančią Meksiką.

Meksikoje šeima praleido savaitę, pirmomis atostogų dienomis lijo lietus, kas netgi vietiniams gyventojams buvo staigmena, tačiau likusias atostogas Irena ir Žilvinas lepinoi saule ir šiluma. Jūra, saulė, nepaprastai gražaus smėlio paplūdimys -  turbūt dauguma nuo žiemos sužvarbusių lietuvaičių būtent tokį vaizdą susidėlioja mintyse, išgirdę žodį „atostogos“. Muzikos ir pramogų pasaulio žmonės nedažnai gali sau leisti pabėgti nuo visų darbų, koncertų ir projektų ir tiesiog skirti laiko savo poilsiui. Irena labiausiai džiaugėsi galėdama pabėgti nuo buities ir skirti laiko sau, degintis paplūdimyje ir atsipalaiduoti. Šeima apsistojo puikiame viešbutyje, vaizdas pro viešbučio langą tiesiai į vandenyną, kieme – džiunglės, kuriose nevaržomi vaikštinėja beždžionės, povai bei flamingai… Dainininkai rado laiko ir aktyvioms pramogoms – paplūdimyje vyko varžybos, kurių metu pagrindinė užduotis buvo kuo ilgiau išsilaikyti ant mechaninio buliaus. Žilvinas nebūtų žemaitis, jei nebūtų išbandęs šios pramogos – dainininkas nusprendė išbandyti savo jėgas ir parodyti, kad lietuvaičiai ne iš kelmo spirti. Nors atlikėjas nelaimėjo pagrindinio prizo, tačiau organizatoriai pastebėjo vyro energingumą ir linksmą bendravimą, todėl pakvietė Žilviną dalyvauti „Misterio“ rinkimuose. Atlikėjas savo puikia nuotaika ir jaunatviškumu užvedė susirinkusius, tad laimėjo „Misterio“ apdovanojimą. Vėliau dainininkai linksminosi diskotekoje, kurioje daug linksmų žmonių, užvedanti muzika ir puiki atmosfera. Diskotekos programa išties pritraukianti – populiariausia šokių muzika, šokėjai, cirko artistai. Taip pat šeima aplankė žymiąsias Majų piramides, kurios paliko didžiulį įspūdį, leido trumpam nusikelti į seniausius laikus ir prisiliesti prie istorijos.
Savaitę praleidę Meksikoje šeima išvyko į Las Vegasą, kur apsistojo pas draugus. Kurioziška situacija – Žvagulių šeima iš atostogų grįžo diena anksčiau už draugus, tad pasitiko namų šeimininkus po atostogų, paruošę vakarienę. Žilvinas ta proga pagamino ypatingą žemaitišką patiekalą – cibulynę.

Jau praėjusio vizito Las Vegase metu sūnus Vakaris norėjo išbandyti amerikietiškus kalnelius, tačiau teko nusivilti – ilgai išlaukus eilėje buvo matuojamas vaikų ūgis ir deja Vakaris buvo per žemas, tačiau šiemet kartu su mama Irena pasimėgavo šia pramoga ir liko sužavėtas. Irena neslepia: „Man taip pat knietėjo sužinoti, ar man vis dar patinka adrenalinas, tad įsitikinau, kad tikrai patinka “ – jaunatviškai šypsosi moteris.

Iš Las Vegaso šeima išskrido į Niujorką, ten turėjo tik vieną dieną iki skrydžio į tėvynę, tad aplankė miesto centrą, Laisvės statulą, taip pat teko aplankyti Rugsėjo 11- osios memorialą. „Nuotaika ten ypatinga – ore tvyro ramybė ir susikaupimas, stovint tokioje vietoje esi priverstas susimąstyti apie gyvenimo prasmę ir jo trapumą“ – pasakoja Irena. Kitą dieną jau laukė kelionė atgal į gimtinę, o grįžus į Lietuvą vėl teko grįžti prie įprastinių darbų.

Paklausta, ar nebuvo noro vadinamoje „svajonių žemėje“ likti ilgesniam laikui, Irena atsidūsta: „Tiek aš, tiek sūnus Vakaris mielai liktume JAV ilgesniam laikui, jei būtų galimybė. Tik štai Žilvinas visada patriotiškai skuba į tėvynę. “

Šių atostogų metu lėktuvu su visais persėdimais skridome palyginus mažai – tik 9 kartus – juokiasi dainininkė.

Ilsėtis visada gerai, ir nevisada būtina lėkti į kitą pasaulio kraštą, kartais galima puikiai praleisti laiką ir pas mus, Lietuvoje – pabaigoje priduria Irena.

 

Atostogos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atostogos