Naujienos / Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio koncertas tautiečiams Kalgaryje

Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio koncertas tautiečiams Kalgaryje

Daugiau nei dvidešimt metų kartu scenoje Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis jau kuris laikas yra vainikuojami Lietuvos pop scenos grandais. To priežastis tapo šilčiausių emocijų kupini ir energingi gyvos muzikos koncertai.

Vos prieš metus, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis su gyvo garso grupėmis leidosi į savo solinius koncertinius turus, kuriuose savo gerbėjams pristatė naujas ir visiems gerai žinomas savo dainas.

 

Net ir atidžiai nesekantys Lietuvos pramogų pasaulio gyvenimo žmonės neabejotinai sieja Ž. Žvagulį su neblėstančia puikia nuotaika ir neįtikėtinais siurprizais. Vis dėlto atlikėjas pripažįsta – tai ne visada atspindi jo tikrąją vidinę būseną. „Paskutinius penkis metus aš kentėjau – nuo muzikos buvau pervargęs, idėjų neturėjau jokių, dėl to ir užsiėmiau kita veikla – leidyba, renginių organizavimu ir pan. Galėjau dirbti su kitais atlikėjais, bet pats dainuoti nebenorėjau – nieko nemačiau ir negirdėjau.“ Nepaisant to, dainininkas savo koncertinės veiklos nesustabdė: „ Man viskas buvo nebeįdomu – išeidavau į sceną ir savęs nekęsdavau, dariau tai per prievartą. Tačiau dabar jau jaučiu alkį muzikai, jau jos pasiilgau – todėl labai noriu sugrįžt į sceną pilna jėga ir su trenksmu“. Visa tai šiuo metu Žilvinas Žvagulis ir daro – į sceną kiekvieną kartą lipa su didžiulia energija.

 

Scenos mokytojų tapęs Žilvinas prisidėjo prie to, kad prieš daugelį metų sužibusi I. Starošaitės žvaigždė taip pat ryškiai šviečia iki pat šiol dėl sugebėjimo moterišką žavesį, muzikalumą ir energiją paversti į vientisą harmoniją. Irena Starošaitė ne iš tų moterų, kurios mėgautųsi ramiu gyvenimu. Tarp koncertų ir įvairių televizinių projektų, aktyvi scenos moteris visada atranda laiko užsiimti sau mėgstama veikla. Dalyvavusi šokių projekte, Irena Starošaitė aktyviai ir toliau neapleidžia šokių ir dabar ne tik pati sukasi šokių aikštelėje, dalyvauja tarptautiniuose konkursuose, bet taip pat savo šokio patirtimi dalinasi su kitomis moterimis.

 

Irena ir Žilvinas – du energijos užtaisai, o kartu būdami scenoje jie tiesiog sprogsta. Visomis geriausiomis emocijomis vienas garsiausių Lietuvos scenos duetų spalio 15 dieną nori pasidalinti su savo tautiečiais Kandoje, Kalgaryje.

Koncerte skambės tiek energingi, žiūrovams ramiai sėdėti neleidžiantys kūriniai, tokie kaip „Sala“, „Pavargau skubėt“ ar „Bravo“, tiek nostalgiškus jausmus keliančios dainos, tokios kaip „Mylėk mane“, „Gintarai“ ir kitos.