Naujienos / Įvertinkite: Eglė Jakštytė pristato dainos „Aš viena“ vaizdo klipą

Įvertinkite: Eglė Jakštytė pristato dainos „Aš viena“ vaizdo klipą

Neseniai pasirodžiusi ir didelio populiarumo sulaukusi Eglės Jakštytės pirmoji autorinė daina „Aš viena“ pagaliau gali savo klausytojus nudžiuginti ką tik pasirodžiusiu vaizdo klipu. Jo gamybą „Zuzi entertainment“ kompanija patikėjo į profesionalios komados „Gruvi media“ rankas.  “Aš ir visa Gruvi Media komanda džiaugiamės galėję prisidėti prie šio muzikinio klipo kūrimo. Turėjom ilgą, darbingą filmavimo dieną, kurioje netrūko netikėtumų ir nuotaikingų akimirkų. Esame patenkinti bendru mūsų kūriniu!”, – sako „Gruvi Media“ vadovas ir vaizdo klipo režisierius Vilmantas Grubys.

 

Filmavimo pasiruošimas užtruko ne vieną dieną. Visa „Zuzi entertainment“ ir „Gruvi media“ kūrybinė komanda įnirtingai iki pat paskutinės akimirkos dėliojo įvairiausias smulkmenas, kad rezultatas būtų toks, koks yra dabar. „Taujėnų dvare“ vykęs filmavimas “įkalino” Eglę Jakštyte kartu su visa komanda beveik parai laiko, kol galiausiai buvo baigti visi filmavimo darbai. Tiesa, nepaisant didžiulio nuovargio pati Eglė yra labai patenkinta sunkaus darbo vaisiumi. “Džiaugiuosi begalo, kad pasirinkau tokią profesionalią komandą kaip „Gruvi media“, kuri padėjo perteikti visas mano vizijas į vaizdo klipą. Tai pirmasis mano autorinės dainos muzikinis klipas, todėl sudėdama visas mintis ir jausmus tikiuosi, kad klausytojai visą tai įžiūrės ir supras mano perteiktą žinutę”, – įspūdžiais dalijosi Eglė.

 

Ekspresyvumu pasižymintis ir ilgai lauktas Eglės Jakštytės dainos „Aš viena“ vaizdo klipas jūsų vertinimui: https://www.youtube.com/watch?v=fuA1zwdyOW4