Naujienos / Klaipėdoje – Irenos Starošaitės gyvo garso koncertas

Klaipėdoje – Irenos Starošaitės gyvo garso koncertas

Daugiau kaip dvidešimt metų didžiojoje scenoje karaliaujanti Irena Starošaitė nenustoja stebinti savo klausytojų ir šį kartą kartu su gyvo garso grupe ruošiasi koncertui „Dvylika meilės akimirkų“ uostamiestyje.

Koncertas vyks gruodžio 14 dieną, 19:00 Klaipėdos koncertų salėje.

Šį kartą charizmatiškoji atlikėja žada charakteringą pasirodymą, kuriame gerbėjus džiugins retro stiliaus skambesiai ir neblėstanti Irenos Starošaitės energija. Stipraus vokalo ir moteriško žavesio derinys sukuria magišką atmosferą, kurios taip norisi šventiniu Kalėdų laikotarpiu. Jaukūs muzikos garsai ir visiems puikiai pažįstami, tačiau iš naujo atgimę muzikiniai kūriniai užburs melodingais tonais ir garantuos gerų emocijų antplūdį.

Koncerte skambės tokios dainos kaip „Saulė leidžias”, „Nubudom per vėlai“ ir daugelis kitų klausytojų jau pamėgtų muzikinių kūrinių, kurie šventiniu laikotarpiu sušildys visų klausytojų širdis.

Viena ryškiausių Lietuvos pop scenos atlikėjų padovanos visiems nepamirštamą reginį, dar kartą pademonstruodama sukauptą sceninę patirtį ir neblėstančią meilę muzikai.

Padovanokite išankstinę Kalėdinę dovaną sau ar artimam žmogui!

Gyvo garso grupė:

Klavišiniai – Tomas Dičiūnas
Mušamieji – Andrius Kairys
Bosinė gitara – Domas Žostautas
Gitara – Juozas Martinkėnas

Bilietus galite įsigyti čia.