Naujienos / Kviečiame į muzikinį spektaklį visai šeimai “Lobių sala”

Kviečiame į muzikinį spektaklį visai šeimai “Lobių sala”

zz_lobiu sala

Artėjant Kalėdoms didžiųjų Lietuvos miestų arenose atgims ryškiausia visų laikų nuotykių istorija, papasakota Roberto L. Stivensono romane „Lobių sala“. Visai šeimai skirtas muzikinis spektaklis pakvies į nepaprastą nuotykių, pavojų ir piratų intrigų kupiną lobių paiešką, kurioje dalyvaus ryškiausios Lietuvos scenos žvaigždės: Marius Jampolskis, Česlovas Gabalis, Rafailas Karpis, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Mantas Stonkus, Algirdas Dainavičius ir kiti.

„Lobių saloje“ pasakojama apie jaunąjį Džimą Hokinsą, kuris su bičiuliais išsirengia ieškoti pirato kapitono Flinto paslėptų turtų. Bebaimių keliautojų planus sugriauna vienakojis piratas Džonas Silveris ir senieji Flinto bendražygiai, kurie taip pat kėsinasi į paslaptingoje saloje kapitono užkastą lobį. Keliautojų laukia ne tik didžiuliai pavojai, bet ir nepaprasti draugystės ir ištikimybės išbandymai.

„Šimtus kartų ekranizuota ir scenose vaidinta nepaprasta Džimo Hokinso istorija ir šiandien nepraranda aktualumo. Ir žiaurūs piratai, ir bebaimiai keliautojai ieško to paties – lobio. Tačiau po visų nuotykių galiausiai pasiekę savo tikslą jie supranta atradę kur kas daugiau: draugystę, ištikimybę, narsą – vertybes, kurių nenusipirksi už viso pasaulio pinigus. Tai ir yra pagrindinis muzikinio spektaklio akcentas“, – atskleidžia spektaklio režisierius Evaldas Jaras.

Nuotykių kupiname muzikiniame spektaklyje „Lobių sala“ neteks nuobodžiauti nei mažiems, nei dideliems žiūrovams. Išradingais scenografijos sprendimais, šviesų ir pirotechnikos efektais išsiskiriantis reginys kiekvienam leis pasijusti tikru nuotykių ieškotoju, o nuotaikinga Mariaus Matulevičiaus muzika ir šmaikštūs Arūno Valinsko dainų tekstai nepaliks abejingo nė vieno.

Daugiau informacijos čia.