Naujienos / “Lietuvos balse” triumfavęs grupės „el Fuego” narys Paulius Bagdanavičius turėjo galimybę surengti solinį koncertą

“Lietuvos balse” triumfavęs grupės „el Fuego” narys Paulius Bagdanavičius turėjo galimybę surengti solinį koncertą

Naujieji metai balsingajam tenorui Pauliui Bagdanavičiui prasidėjo puikiai: vaikinas iškovojo pergalę antrus metus iš eilės vykusiame projekte „Lietuvos balsas”.
Projekto metu Pauliaus mokytojai buvo Inga ir Arūnas Valinskai, kurie visada tikėjo vaikino sėkme ir mate jame nugalėtoją. Žavus, talentingas vaikinas nuo pačios projekto pradžios pavergė klausytojų širdis savo balso tembru bei nuoširdumu. Vaikinas sako, kad kiekvieną dainą atlikdavo iš visos širdies, išgyvendamas kiekvieną natą.
Finalo metu dainininkas surinko beveik 79 proc. visų žiūrovų balsų ir iškovojo pergalę „Lietuvos balse”. Konkurso nugalėtojui atiteko išties vertingi prizai: LNK televizijos eteris už 100 tūkst. lt, dvejų metų kontraktas su „Show Makers“ talentų agentūra ir singlas, kurį galingiausiam balsui įrašys „Global Music & Talent Agency“.
Solinis Pauliaus Bagdanavičiaus koncertas – vienas iš finale laimėtų prizų. Koncerte dalyvavo projekto superfinalininkai, mokytojai, pirmojo sezono „Lietuvos balso“ nugalėtoja Julija Jegorova ir „el Fuego“. Renginio metu buvo prisimintos linksmiausios projekto akimirkos. Kartu su P. Bagdonavičiumi iki finalo ėję dalyviai negailėjo vaikinui komplimentų.
Paulius, paklaustas, ar tikėjosi pergalės šiame projekte, kukliai atsako, kas niekada nesijautė pranašesnis už kitus, o šis laimėjimas jam yra paskatinimas nesustoti dirbti ir tobulėti.