Naujienos / Pakartotinai išleistas A. Kulikausko dainų rinkinys

Pakartotinai išleistas A. Kulikausko dainų rinkinys

Sunkia liga susirgusiam kompozitoriui, muzikantui, bardui ir „Dainos teatro“ įkūrėjui Andriui Kulikauskui, jo bendražygiai ir scenos draugai rengia paramos koncertus, kurie vyks šį šeštadieniį Vilniuje, Muzikiniame teatre „Legendos klubas“ ir gruodžio 5 dieną Plungėje.

2002 metais Jam Records (dabar  „Zuzi Records“) išleido Aandriaus Kulikausko autorinių dainų rinkinį „Tik paklausyk“, kuriame sudėti iki šiol plačiai žinomi ir skambantys kompozitoriaus kūriniai.

Norėdami prisidėti prie organizuojamos paramos, muzikos leidybos įmonė „Zuzi Records“ nusprendė išleisti pakartotinį šio albumo tiražą, o visas surinktas lėšas skirti A. Kulikauskui. Muzikinių albumų ieškoti reikės ne tik prekybos centrų vietose, bet ir paramos koncertuose.

„Andrius Kulikauskas yra tas žmogus, kurio kūryba leidžia nuoširdžiai mėgautis muzika. Atsidėkodami jam už tai, mūsų įmonė nori prisidėti prie paramos ir išleidžia pakartotinį muzikinio albumo tiražą. Neabejingi kompozitoriui liko ir spaustuvė „Tyliaus grafika“, kuri sužinojusi, kokiam tikslui yra skirtas šis muzikinis albumas nusprendė didelę spaudos dalį atspausdinti nemokamai, taip prisidėdami prie paramos. Džiugu matyti, kad mes galime būti vieningi“, – apie idėją pasakoja įmonės „Zuzi Records“ atstovė.

 

Albumą galite įsigyti čia.