Naujienos / Premjera: meilės dienai skirtame Eglės Jakštytės vaizdo klipe „Falling in love“ – asmeninė meilės istorija

Premjera: meilės dienai skirtame Eglės Jakštytės vaizdo klipe „Falling in love“ – asmeninė meilės istorija

Atlikėjai Eglei Jakštytei meilės diena šiemet yra išties ypatinga. Garsiai prakalbusi apie netikėtai atsiradusią meilę, Eglė džiaugiasi pagaliau radusi tai, ko ilgai laukė. Tačiau Valentino diena dainininkei svarbi ir jos muzikinėje veikloje, mat  šiandien ji pristato meilei dedikuotą kūrinį „Falling in love“ bei jo vaizdo klipą.

 

Falling in love neatsiejama nuo vienos populiariausios temos pasaulyje – meilės temos.  Ši vidutinio tempo, electropop baladė yra vienareikšmiškai viena gražiausių dainų mano repertuare. Galbūt dėl to, kad realizuodama ją pati išgyvenau visai kitokius jausmus, nei prieš tai… Neatsitiktinai su visa kūrybine komanda nusprendėme, kad šis kūrinys turi pirmą kartą suskambėti plačiojoje erdvėje būtent šią dieną. Tad ją su didžiausia meile skiriu savo gerbėjams ir dalinuosi savo meilės istorija. Galbūt ji kažką įkvėps, gal ką paskatins nebijoti svajoti. Visos pastarosios mano dainos yra iš tikrų išgyvenimų ir tam tikrų gyvenimo etapų, kurios atspindi tiek mane, tiek mano jausmus, todėl ne išimtis ir ši daina, kuri gimė iš didžiulio širdyje gyvenančio jausmo – meilės“, – pasakoja Eglė.

 

Vos prieš savaitę baigtame filmuoti muzikiniame vaizdo klipe, Eglė Jakštytė leidžia savo klausytojams pažinti ją dar labiau. Vaizduodama savo meilės istoriją, atlikėja nevengia ir tamsesnių gyvenimo etapų, kurie pasak jos yra neatsiejama tikrojo gyvenimo dalis.

 

„Visi mylintys ir mylimi žmonės žino, kad meilė visada net niūriausias spalvas pakeičia pačiomis ryškiausiomis. Būtent tą gyvenimo spalvų kontrastą ir norėjome pavaizduoti. Labai norėčiau paskatinti tuos žmones, kurie galvoja esantys užstrigę tam pilkajame gyvenimo etape ir jau yra praradę viltį surasti savo antrąją pusę, kad nenustotų nuoširdžiai tikėję į kažkur esančią savo laimę. Tikiuosi, kad daugumai ši daina bus tokia artima, kaip ir man ir padės suvokti tai, kad tik įsileidus tikriausius jausmus, galima pamatyti pačias gražiausias ir ryškiausias gyvenimo spalvas bei jomis džiaugtis”, – sako atlikėja.

Paklausus ar meilė įkvepia dar didesniems darbams, Eglė nei kiek nedvejoja. „Be abejonės! Tai suteikia ne tik jėgų, kūrybinių minčių, bet ir motyvacijos. Ir dabar jaučiuosi padariusi didžiulį darbą ir begalo džiaugiuosi jo rezultatais. Ačiū tiems, kurie prisidėjo prie jo išpildymo. Ypatingai dėkoju Vilmanto Grubio komandai „Gruvi media“, kuri realizavo ir „Aš viena“ dainos vaizdo klipą, Monikai Mužaitei, kuri visą savo talentą sudėjo į dainos žodžių kūrybą ir išpildė visus mano lūkesčius, Mariui Matulevičiui už didžiulę kantrybę ir ilgas valandas įrašų studijoje siekiant geriausio rezultato bei Viktorui Diawarai ir menų fabrikui „Loftas“, – sako dainininkė.

 

Vaizdo klipą galite pažiūrėti čia.